Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лікарі відділення гострих респіраторних захворювань Медичного дому Odrex

Лікарі відділення гострих респіраторних захворювань Медичного дому Odrex, Анастасія Сергієва, Ганна Куцебо та Олена Узун, бажають всім гарних вихідних та гарного настрою!

Відділення респіраторних захворювань Odrex включає терапевтичний стаціонар, блок інтенсивної терапії та амбулаторне відділення, в яких пацієнти проходять лікування COVID-19, його ускладнень та пневмоній.

Для максимально безпечного та комфортного лікування пацієнтів ми повністю ізолювали потоки маршрутів пересування пацієнтів, персоналу, транспортування витратних матеріалів, харчування, подачі кисню, утилізації відходів.

Відділення оснащене сучасною апаратурою для постійної подачі кисню, моніторингу життєво важливих функції організму пацієнта, а медичний персонал пройшов тренінги з користування засобами індивідуального захисту та повністю ними забезпечений.

Детально про відділення респіраторних захворювань.

Пройти тестування на коронавірус в Odrex можно декількома способами:

• Записатись на ПЛР-тест можна на сайті (кнопка “ПЛР”).
• Якщо ви не маєте симптомів, здати експрес-тест можна в кабінеті забору аналізів за адресою: Розкидайлівська, 69/71, 1 поверх корпусу А, без запису. Якщо маєте симптоми — в Амбулаторії респіраторних захворювань за адресою: Розкидайлівська, 69/71. Результат експрес-тесту готовий за 30 хвилин після забору матеріалу.
• Здати ІФА-тест на антитіла IgG можна в кабінеті забору аналізів будь-якого відділення без запису, якщо ви не маєте симптомів. Здати ІФА-тест на антитіла IgА можна в Амбулаторії респіраторних захворювань за адресою: Розкидайлівська, 69/71, на 10 день після появи симптомів.

Нагадуємо, що приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7. Записатись ви можете за телефоном колл-центру Медичного дому Odrex, який працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30 або за формою на сайті.