Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Нейрохірург, кандидат медичних наук Анатолій Обливач про складові успішної операції

Які головні складові успішної операції на мозку? Як змінилась галузь нейрохірургії за останні 25 років? Такі питання ми порушили у бесіді з нейрохірургом, кандидатом медичних наук Андрієм Анатолійовичем Обливачем.

Якщо вам здається, що українська нейрохірургія тлі практик європейських лікарів не достатньо універсальна чи досвідчена, то саме в цьому відео Андрій Анатолійович розвіює хибні уявлення.

Нейрохірургія сьогодні зовсім не схожа на нейрохірургію до розвитку нейровізуалізації — методів, що дозволяють візуалізувати структуру, функції та біохімічні характеристики мозку. Ще давно дослідити, наприклад, інсультний стан, виявити та вивчити патологію можна було лише посмертно. Натомість зараз у нашому розпорядженні є комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, нейрохірургічний мікроскоп та інші, інколи дуже інформативні та точні, засоби.

Втім, мозок все ще має вдосталь небезпечних та незвіданих територій, а нейрохірургічні втручання залишаються одними з найбільш ризикованих. Не у всіх аспектах ми можемо покладатись на технології — що саме дозволяє проводити успішне лікування, слухайте в бесіді.

Андрій Анатолійович Обливач — хірург вищої категорії із загальним стажем роботи 21 рік. Щорічно виконує більше 350 операцій на головному мозку. Андрій Анатолійович регулярно приїжджає в Медичний дім Odrex проводити складні операції при патологіях головного мозку.

Дізнатись більше про нейрохірургію в Odrex можна за посиланням.

Нагадуємо, що контакт-центр Медичного дому працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.