Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

10 років Медичному дому Odrex

Сьогодні Медичному дому Odrex виповнюється 10 років.

Викликів, з якими Odrex стикався і які долав під час свого заснування, становлення та розвитку, було чимало. Але «сміливі завжди мають щастя», і у свій перший ювілей входимо із впевненістю, що разом ми здолаємо будь-що.

Та подолання цих викликів було б неможливим без наших друзів та партнерів. Сьогодні ми згадати визначальні моменти та челенджі, які пройшли разом. І в цьому пості ми б хотіли виділити тисячі людей, причетних до того, яким Медичний дім є сьогодні.

Ми вдячні друзям Odrex, які дали інтерв’ю для цього відео: Виконавчий директор медичного центру Святої Параскеви Дмитро Левченко, генеральний директор медичної мережі «Добробут» Вадим Шекман, комерційний директор Європейської мережі лабораторій Сінево Микола Скавронський, директор Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Дмитро Самофалов, ректор Одеського національного медичного університету Валерій Запорожан, завідувачка Лабораторії цитоморфології CSD Павліна Боцюн, директор Medtronic plc в Україні Станіслав Поляков, Президент Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов, ректор Міжнародного гуманітарного університету Костянтин Громовенко, медичний директор клініки Саксенхаузен Пламен Стайков, засновник благодійного фонду «Корпорація монстрів» Катерина Ножевнікова, медичний експерт ЮНІСЕФ в Україні Катерина Булавінова, голова ГО «Національна рада з охорони здоров’я та безпеки», директор Навчального центру SAR Микита Карпенко, засновник PULSE, співзасновник FAST Федір Сердюк, керівник стоматологічної мережі «Клініка Заблоцького» Ярослав Заблоцький.

А також нашим людям, які створювали, змінювали, розвивали Odrex і продовжують це робити й сьогодні: засновник Леонід Кучук, генеральний директор та співзасновник Тігран Арутюнян, співзасновники Ірина Зайкова, Євген Савицький, колишній фінансовий директор Вероніка Бабій, медичний директор Дмитро Гавриченко, заступник медичного директора з розвитку Ганна Мазуренко, заступник медичного директора з медицини Сергій Щербаков, керівник відділу кадрів Зінаїда Валькевич, завідувач хірургічного відділення №1 Олександр Смірнов, керівник Швидкої допомоги Руслана Вороніна.