Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Акушер-гінеколог Ольга Куліш на стажуваннях з хірургії

Навіть за найзавантаженішого графіка консультацій та операцій наші лікарі обов’язково знаходять час для освіти — адже без цього нікуди в медицині.

Так, у травні акушер-гінеколог, гінеколог-хірург, онкогінеколог Ольга Куліш пройшла аж два практичні курси.

31 травня та 1 червня Ольга Куліш взяла участь у тренінгу «Лапароскопічна анатомія малого тазу жінки», який проводився у Військово-медичній академії ім. Кірова (Санкт-Петербург).

Курс, що складається з теоретичної та практичної частини, дозволив відпрацювати навички нервозбереження при онкогінекологічних операціях, тазовій та парааортальній лімфаденектомії, MESH-cакровагінопексії (операції з корекції опущення жіночих статевих органів) та детальної лапароскопічної дисбрізонії тканин.

Практична частина курсу, яку хірурги відпрацьовували в операційній на кадаверах:

  • диссекція пресакрального, ректовагінального, міхурово-маткового просторів, просторів Окабаяші, Лацко, Ябуки та ін.,
  • лапароскопічна субтотальна гістеректомія, радикальна гістеректомія,
  • фіксація сітчастих протезів,
  • дисекціонування сечоводу,
  • накладання ендоскопічних швів,
  • лапароскопічне кліпування маткових та внутрішніх клубових артерій,
  • тазова лімфодисекція.

На біологічних об’єктах було відпрацьовано методи хірургічного лікування ретроцервікального ендометріозу з мобілізацією прямої та сигмовидної кишки.

Також наприкінці травня Ольга Куліш пройшла стажування у Національному медичному дослідному центрі онкології імені М. М. Петрова (Санкт-Петербург) з метою обміну досвідом з діагностики, стадування та хірургічного лікування раку шийки матки, раку ендометрію, раку яєчників.

Набуті знання будуть дуже корисними для лікування пацієнток. Завдяки сучасному обладнанню в операційних лікарі можуть проводити операції будь-якої складності. Наші фахівці щодня забезпечують весь комплекс послуг з діагностики, лікування та піклування про жіноче здоров’я, а ургентні операції проводяться 24/7.