Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Амбулаторія відділення респіраторних захворювань Odrex

Увесь досвід лікування пацієнтів з COVID-19 як в критичному стані, так і з легким перебігом, та всі найкращі практики моніторингу, реабілітації, інфекційного контролю були впроваджені в нашій Амбулаторії респіраторних захворювань.

Лікар вищої категорії Олена Геннадіївна Черненко нагадує, що відділення знаходиться поруч з багатопрофільною клінікою Odrex за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71. Амбулаторія приймає виключно пацієнтів з коронавірусною інфекцією та підозрою на COVID-19, і працює за наступними напрямками:
• Тестування на коронавірус: ПЛР-тест, експрес-тест на антиген та імуноферментний аналіз (тести на антитіла).
• Консультації сімейних лікарів.
• Стаціонар тимчасового перебування.

Нам дуже приємно отримувати ваші відгуки про роботу амбулаторії та лікарів.

«Хочется поблагодарить лично доктора Елену Черненко и весь персонал клиники, за высококвалифицированную медицинскую и неотложную помощь, в борьбе с таким тяжелым недугом как COVID. Что меня сильно впечатлило в Odrex, это абсолютно – четко действующая налаженная концептуальная стратегия лечения от профилирующих профессионалов врачей, до лаборатории срочных безотлагательных анализов, и тут же, быстрое взаимодействие с персоналом при установке медицинских препаратов. Т. е. вся процедура от осмотра до непосредственного лечения у меня заняла 25 минут. Это не просто по-европейски, это высочайший уровень медицинского сервиса ведущих клиник мира. – The Best! Через уже 5 дней мой тест на вирус показал антиген. Через следующие 5 дней, я закончил курс инфекционного лечения и Елена мне прописала ряд препаратов для дальнейшего восстановления. Спасибо всем, кто так заботится о своих пациентах. Спасибо за здоровье! Это самое дорогое, что есть у человека!» — Леонид.

«Большое спасибо Елене Геннадьевне за ее профессионализм, внимание и отзывчивость к пациентам. Побольше бы таких врачей!!!», — Набережний Ігор Всеволодович.

«Хочу выразить свою благодарность Черненко Елене Геннадьевне и ВСЕМУ медицинскому персоналу дневного стационара респираторных заболеваний!!! Они именно те герои о которых все говорят!!! Спасибо Вам за вашу компетентность, профессионализм, заботу, терпение и самое главное за преданность своему делу и самоотверженную работу!!! Но самое главное — это Спасибо за мое здоровье!!!», — Якименко Н.

Звернутись можна щоденно з 08:00 до 20:00. Кабінет забору аналізів працює щоденно з 08:00 до 17:00.

Детально про відділення респіраторних захворювань Odrex.

Нагадуємо, що здати тест на антитіла IgG та IgА (ІФА) та експрес-тест на антиген можна в кабінеті забору аналізів без запису, записатись до амбулаторії на ПЛР-тест, консультацію або в стаціонар можна за телефоном +38 (048) 730-00-30.