Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Арт-терапія у Медичному домі Odrex

Реабілітація пацієнтів після неврологічних порушень — процес досить тривалий та непростий. Тому дуже важливо, щоби профілактичні дії були грамотними.

Профілактика опорно-рухового апарату обов’язкова після більшості неврологічних порушень, а що робити з психоемоційним станом пацієнтів, які потрапили в таку непросту ситуацію?

Допомогти тим, хто зіткнувся із захворюваннями центральної та периферичної нервової системи, проходить реабілітацію після інсульту або страждає від прогресуючих захворювань ЦНС, наприклад, деменції, може арт-терапія. Для таких пацієнтів це приємне проведення часу, але не тільки: арт-терапія працює з когнітивними функціями, розвиває навички невербального спілкування. Особливу користь вона приносить тим, хто через хворобу частково втратив мовленнєві навички, ускладнюється у словесному описі своїх переживань.

Тепер такий вид нейрореабілітації доступний і нашим пацієнтам як стаціонарним, так і тим, хто просто запишеться на прийом. За словами арт-терапевта Odrex Олени Чумаєвої, це прекрасна психотерапія, що дарує внутрішню свободу, — і пацієнтові зовсім не обов’язково мати художні навички.

Правопівкульне малювання підходить усім: дітям, підліткам, сім’ям.

Чумаєва Олена Володимирівна — арт-терапевт та логопед.

Записатись на прийом до спеціаліста можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті.