Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Подяка неврологу Миколі Петренку від пацієнтки Ольги Грабовецької

Наші лікарі працюють за міжнародними протоколами та суворо дотримуються принципів доказової медицини. Саме це і допомагає досягати успіхів у лікуванні. А ще дуже допомагають відгуки пацієнтів, бо історії одужання — найкраща мотивація.

Пропонуємо вашій увазі відгук пацієнтки невролога Миколи Петренка — Ольги Грабовецької, про процес лікування, якими вона із задоволенням поділилась з нами:

«Хочу подякувати лікарю невропатологу Петренко Миколі Олеговичу за швидке і вміле встановлення мого діагнозу, а ще більша подяка, що зупинив мені неймовірні головокружіння, від яких мені дуже було погано! Для мене було просто відкриття, коли лікар своїми знаннями і вмілими руками застосовував маневри, які моментально зупиняли головокружіння! Моя найкраща подруга, яка вважається найкращим невропатологом, але вона в іншій державі, після моєї розповіді, що було і як мене лікував Микола Олегович, чітко відповіла, тобі повезло, що попала ти в надійні руки! Дуже розумний, ввічливий, чітко все пояснює, що трапилося і що треба робити! Дуже приємно була здивована, коли вже після виписки, Микола Олегович особисто почав піклуватися, як я себе почуваю, надавати подальші рекомендації, навіть уже коли сама щось хотіла запитати, завжди були всі відповіді на всі мої запитання! Дякую Вам лікарю! Ви і такі, як Ви – надія нашої майбутньої медицини!»

Записатись на консультацію Миколи Олеговича можна через форму на сайті, через мобільний додаток або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.