Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Блок інтенсивної терапії відділення респіраторних захворювань Odrex

Незважаючи на заходи, які мають обмежити розповсюдження коронавірусу, COVID-19 продовжує поширюватися, як і кількість важких випадків, які потребують кисневої терапії за допомогою апаратів штучної вентиляції легенів.

Блок інтенсивної терапії відділення респіраторних захворювань Odrex оснащений сучасною апаратурою для постійної подачі кисню, моніторингу життєво важливих функції організму пацієнта та інтенсивної терапії. Наша киснева станція цілком задовольняє потреби у кисні та дозволяє апаратам штучної вентиляції легенів працювати безперебійно.

У блоці інтенсивної терапії можуть проходити лікування одночасно 10 пацієнтів. Медичний персонал відділення пройшов відповідне навчання, фахівці мають великий досвід роботи штучної вентиляції легень та складної фармакотерапії. А керує цим підрозділом Ігор Олександрович Йовенко — анестезіолог вищої категорії, кандидат медичних наук та заслужений лікар України.

Про відділення респіраторних захворювань читайте на нашому сайті.

Нагадуємо, що приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7, а усі охочі можуть пройти тест на виявлення коронавірусної інфекції ПЛР-методом. Записатися ви можете за телефоном колл-центру Медичного дому Odrex, який працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30.