Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

CHECK-UP жіночих гормонів — комплексна діагностична програма

Новий CHECK-UP в Медичному домі Odrex!

Гормони безпосередньо впливають на безліч показників і процесів в жіночому організмі: розвиток захворювань, здатність зачати, виносити і народити малюка, ПМС та регулярність циклу. Вони позначаються на масі тіла, стані шкіри і волосся, якості сексуального життя, емоціях та пам’яті. Тому ми створили новий чекап, що досліджує ендокринне здоров’я жінки.

CHECK-UP жіночих гормонів — щорічна діагностична програма, що допомагає виявити онкологічні захворювання органів малого тазу, дисгормональні захворювання молочної залози, запальні захворювання статевої сфери, патології щитовидної залози, порушення рівню гормонів, причину вираженого ПМС, ендокринне безпліддя та інші захворювання. Профілактика та своєчасна діагностика відіграє велику роль у попередженні та лікуванні більшості гінекологічних захворювань. Крім того, турбота про жіноче здоров’я закладає основи повноцінного здорового та активного життя її дітей.

Пройти CHECK-UP можна всього за 2,5 години. Крім консультації гінеколога, до складу дослідження жіночих гормонів входять:

  • Лабораторні аналізи: класичний ПАП-тест, пролактин, лютеїнізуючий гормон, фолікулостимулюючий гормон, естрадіол, тиреотропний гормон, Т3 вільний, Т4 вільний, АТПО, антимюллерів гормон, дигідротестостерон, дегідроепіандростерон-сульфат, глобулін, що зв’язує статеві гормони, тестостерон загальний та індекс вільного андрогену, 17-α-оксипрогестерон.
  • Діагностика: розгорнута відеокольпоскопія, бакпосів на мікрофлору та антибіотикограма, УЗД органів малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз (до 40 років) або мамографія (після 40).

CHECK-UP жіночих гормонів рекомендований тим, хто:

  • Хоче оцінити стан свого організму і виявити віддалені ризики захворювань.
  • Не може конкретно визначити причину і характер нездужання.
  • Хоче знизити ризики виникнення небезпечних захворювань в майбутньому.
  • Має надлишкову вагу або різке зниження ваги, акне, виражений ПМС без зрозумілої причини.
  • Має сімейну схильність до онкологічних захворювань.

Більш детально про CHECK-UP жіночих гормонів.

Фізичне та психологічне здоров’я жінки завжди залишаються запорукою її довголіття, продуктивності та гарного настрою. Записатись на CHECK-UP жіночих гормонів ви можете за номером: +38 (048) 730-00-30.