Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Декларація з педіатром Поліклініки всієї сім’ї Odrex на Сахарова — Інною Осійчук

В осінньо-зимовий період щороку спостерігається розпал простудних та вірусних захворювань. Ця проблема стоїть перед педіатрами, батьками дітей дошкільного, раннього шкільного віку та дітей, що часто хворіють.

Піклуватись про здоров’я дитини, її фізичний розвиток — основний пріоритет лікарів Медичного дому Odrex. Сьогодні ми хочемо познайомити вас з педіатром Поліклініки всієї сім’ї Odrex на Сахарова — Інною Осійчук, з якою ви можете укласти декларацію за програмою НСЗУ.

Також ви можете звернутись до Інни Дмитрівни з наступних питань:

  • Профілактика та лікування великого спектра захворювань в педіатрії.
  • Лікування згідно з принципами доказової медицини.
  • Вакцинація, огляд та лікування дітей до 18 років.

Нагадуємо вам про те, що Поліклініка всієї сім’ї Odrex знаходиться за адресою: вулиця Академіка Сахарова, 1б/2. В нашій Поліклініці мешканці селища Котовського можуть отримати кваліфіковану консультаційну допомогу, експертну ультразвукову діагностику, здати необхідні аналізи.

Детально про укладення декларації за програмою НСЗУ.

Записатись на консультацію педіатра в Поліклініці всієї сім’ї Odrex на Сахарова ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38(048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.