Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Делегація кардіохірургів та кардіологів у Медичному домі Odrex

29 травня Медичний дім Odrex відвідала делегація кардіохірургів та кардіологів із Запоріжжя, Дніпра, Донецька, Маріуполя та Одеси.

Фахівці кардіологи та кардіохірурги мали можливість у реальному часі спостерігати за ходом операції, що проводилась кардіохірургом та завідувачем кардіохірургічного відділення Дмитром Турлюком. Після цього Дмитро Вікторович провів лекцію про операції на серці в Медичному домі Odrex і відповів на запитання гостей.

У ході зустрічі також відбувся семінар, на якому про інноваційні можливості Клініки серця Odrex розповіли медичний директор Дмитро Гавриченко, рентгенендоваскулярний хірург Костянтин Хацько та керівник Швидкої допомоги Руслана Вороніна.

Метою зустрічі було ознайомлення із сучасними методами кардіологічних втручань у пацієнтів, передопераційної підготовки та післяопераційного ведення таких пацієнтів, вивчення можливих ускладнень та шляхів їх вирішення.

Зустріч закінчилась оглядовою екскурсією по території, на якій гості могли спостерігати високий рівень технічної підготовленості відділень Медичного дому Odrex.