Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

День народження хірургічного відділення №2

Сьогодні маємо гарний привід для вітального допису – хірургічне відділення №2 відзначає день народження! Рівно 6 років тому мала, але дуже вправна команда взяла на себе сміливість стати окремою ланкою в Медичному домі.

За цей час колектив розширився та став гордістю Odrex – наші хірурги беруться навіть за надскладні випадки, розкручуючи заплутані діагнози і повертаючи надію туди, де її вже майже не залишалось.

Чим займається хірургія №2? Майже всім: це і загальна хірургія, і пластична, і баріатрична, і проктологічна і навіть дитяча. А також 24/7 надає допомогу при невідкладних хірургічних станах.

На фото (зліва направо): Іван Бескровний, Михайло Гарьковець, Костянтин Науменко, Руслан Волошин, Михайло Тернавський, Владислава Красько, Олег Морє, Володимир Янко, Нгуєн Ван Хань, Ольга Вітколовська, Марк Чистяк, Іван Король, Савелій Узун, Юліана Мількова, Світлана Пірієва, Віталій Русаков, Анастасія Сергієва, Анастасія Харітонова. Це лише частина нашої великої команди. Щиро вас вітаємо і зичимо натхнення!