Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

День народження Клінічної онкології Odrex

Сьогодні рівно рік, як в Медичному домі Odrex працює Клінічна онкологія. Це потужний центр боротьби з раком, який виріс зі звичайного відділення лікарні. Один рік – це невеликий термін, але нам вже є що згадати, і є чим пишатись. Ми не зупинялись ані на секунду і продовжували працювати, навіть якщо за вікном лунала повітряна тривога. Жодних компромісів: ми прагнемо отримати і велику Перемогу, і перемогу над раком.

Ми пишаємось нашими пацієнтами, які мужньо кинули виклик цій неприємній хворобі. І пишаємось нашими лікарями, які направляли й підтримували їх. Розповідаємо про наш онкоцентр – ще молодий, але з потенціалом.

  • В Odrex ведуть прийом провідні онкологи. За потреби в клініці збирається мультидисциплінарний консиліум, усі учасники якого входять до таких почесних медичних асоціацій, як ESMO і ESSO – а тому їхній досвід і знання заслуговують на довіру.
  • Лікарі Odrex надають своїм пацієнтам, які евакуювались в інші регіони України або за кордон, консультації в режимі онлайн.
  • Фахівці проводять необхідне обстеження пацієнтів перед початком лікування: КТ, МРТ, еластографію, мамографію, рентген, ендоскопію, гістероскопію, кольпоскопію, цистоскопію, біопсію тощо. Клініка оснащена всіма необхідними для цього апаратами та інструментами.
  • Наші онкохірурги оперують навіть надскладні випадки. Також доступні пластичні та реконструктивні операції.
  • Онкологи проводять таргетну, імуно-, гормоно- та хіміотерапію. Надають паліативну допомогу та реабілітацію.
  • В Odrex використовують сучасні методики знеболювання широкого спектра.
  • Обладнання онкологічного відділення – одне з кращих в регіоні. Це справді те, чим можна пишатись.
  • Двомісні палати оснащені зручними ліжками, антибактеріальною фільтрацією повітря, цілодобовою кнопкою виклику персоналу, апаратами для моніторингу тиску, сатурації й серцевого ритму.

Діагноз з додатком онко- зазвичай моментально вибиває людину з колії і змушує почуватися спустошеною. Але дарма – якщо обрати боротьбу, то буде перемога. У цій боротьбі ми завжди на вашому боці!

Почитати детальніше про онкологічне відділення Odrex.

Записатись на консультацію онколога можна через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.