Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Рік оновленому відділенню невідкладної (екстреної) медичної допомоги

Сьогодні виповнюється один рік новому Приймальному відділенню Медичного дому Odrex. 

Наше Приймальне відділення обладнане за світовими стандартами і щоденно та цілодобово приймає пацієнтів з абсолютно різними патологіями. Висококваліфіковані фахівці не тільки надають медичну допомог,у а і з турботою ставляться до кожного пацієнта та знаходяться поруч у момент, коли проблема стоїть найгостріше.

За рік роботи лікарі Приймального відділення надали понад 25 900 послуг та надали невідкладну допомогу понад 11 500 пацієнтам. А сьогодні ми вітаємо кожного з них з днем народження відділення та бажаємо наснаги, нових знань та відкриттів. Дякуємо вам за щоденну кропітку працю та знання, які ви використовуєте для лікування пацієнтів!

Існує безліч проблем з якими пацієнти можуть звернутись до приймального відділення будь якої години, і в цей момент дуже важливо надати невідкладну кваліфіковану допомогу. У непередбачених ситуаціях на допомогу пацієнтам приходять ургентні спеціалісти: урологи, гінекологи, дитячі травматологи, хірурги та анестезіологи, нейрохірурги, рентгенендоваскулярні хірурги, судинні хірурги, щелепно-лицеві хірурги, неврологи, отоларингологи. В клініці завжди є чергові педіатри, терапевти, хірурги, анестезіологи-реаніматологи, ортопеди-травматологи. Ці лікарі проводять хірургічні втручання та невідкладну терапію у випадках, якщо цього потребує стан пацієнта.

До приймального відділення ви можете звернутись як напряму, так і через будь-яку службу швидкої допомоги. Приймальне відділення Odrex працює 24/7 за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71. Колл-центр Медичного дому Odrex також працює цілодобово за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.