Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

День операційної медичної сестри

Сьогодні свято у великої групи медичних працівників — операційних медичних сестер.

В операційному блоці Odrex завжди панує атмосфера контролю, чіткості та порядку. Сама по собі вона не з’являється — це щоденна робота. І на їх плечах — величезна відповідальність, яку вони несуть з легкістю.

Хірургічна форма для них — краще вбрання, а слідування сотні протоколів — не нудьга, а важлива скрупульозність. Це також величезна запорука успіху.

Робота операційної медичної сестри містить безліч аспектів, але при цьому дарує щастя. Адже щодня цілі сім’ї радіють виписці свого рідного, а операційна сестра — частина цього процесу.

Історій про великих хірургів безліч, вони допомагали створити сучасну медицину, ризикували та інколи слідували навпомацки. Поруч з ними завжди був вірний помічник, про якого сказано не так багато, але котрий підтримував ідею та надавав неоціненну допомогу. І це операційна сестра.

Згадуючи про зв’язок хірурга та його сестри, завжди вживають слова «довіра», «підтримка», «розуміння» з пів погляду та взаємна комунікація. У багатьох хірургів є саме їхня сестра, яку вони не змінять, адже вони ніби деталі Лего доповнюють одне одного.

Ми знаємо, що ця робота справді нелегка. Тому дякуємо операційним сестрам щодня і вітаємо з професійним святом! Бажаємо легкості, гарного настрою та, щоб перешкоди просто долались. Нехай все, що ви шукаєте, завжди буде під рукою, а кожен день починався та закінчувався гарними новинами.

Ви бережете нас, але обов’язково не забувайте й про себе!