Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Річні програми швидкої допомоги, стаціонару і поліклініки

Річні програми швидкої допомоги

Якщо у вас з’явились питання, чи ви хочете отримати прорахунок вартості програми для вашої родини — зверніться до менеджера за програмами за номером +38 (048) 752-88-80.

Річні програми швидкої допомоги

Сімейні і індивідуальні програми медичного обслуговування швидкої допомоги, поліклінік і ургентного стаціонару на весь рік.

Наші переваги

Сьогодні Odrex - провідна приватна клініка півдня України.

У Медичному домі працює більше 1000 співробітників, з них — понад 400 медичних фахівців. На 18 000 м² розташувалися 160 ліжок і виявляються всі види амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної і хірургічної допомоги — а це більше 4500 видів медичних послуг.

Клініка Серця

В інноваційному кардіологічному центрі, який ми створили разом з американським партнером, компанією Medtronic, працює міжнародна команда фахівців. Тут використовуються обладнання і технології, унікальні не тільки для України, але і для Східної Європи.

Доступна медицина

Зараз в Odrex успішно працює більше десяти сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів, з якими можна підписати декларацію і отримувати безкоштовну медичну допомогу в рамках договору. А це тисячі пацієнтів і їх сімей, які нарешті змогли вільно вибрати свого лікаря.

Нова програма лояльності

* Програма лояльності активна на період дії Договору на надання медичних послуг за відповідною Програмою Odrex.

Лояльність 5%

Пакети «Швидка + Невідкладна Діагностика», «Швидка + Невідкладна Діагностика + Поліклініка»*

Лояльність 7%

Пакети «Швидка + Невідкладна Діагностика + Ургентний стаціонар» і «Швидка + Невідкладна Діагностика + Поліклініка + Ургентний стаціонар», «Поліклніка без меж»*

Статті по темі

Річні медичні програми Odrex

Статистика тестувань на коронавірус