Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Алерготест ALEX

Тест ALEX вважається одним з кращих методів діагностики алергії у світі. Він містить в собі екстракти й молекули та виявляє реакцію на 282 алергени. Настільки широкий діапазон допомагає встановити діагноз, прогнозувати розвиток алергії і вибрати найбільш ефективне лікування.

Записатись на прийом

Що може виявити тест?

Алерготест ALEX вважається найкращим методом, тому що він виявляє реакцію майже на всі можливі алергени, серед них:

  • пилок і цвіль,
  • тварини та рослини,
  • продукти (морепродукти, бобові, молочні, крупи та ін),
  • отрута комах, кліщі й таргани,
  • лікарські засоби,
  • латекс.

Варто зазначити, що цей тест дозволяє виявити алергічні групи з перехресно-реактивною чутливістю. При перехресній алергії у людини виникає реакція на речовини, схожі за будовою з основним алергеном. Наприклад, при алергії на коров’яче молоко, виникає алергія на яловичину.

Тест Алекс може виявити перехресні алергії завдяки здатності блокування антитіл CCD, що скорочує кількість помилкових результатів.

Крім того, тест може виявити безсимптомну сенсибілізацію. Це варіант, коли при контакті з алергеном не проявляється жодних симптомів. Але в майбутньому вона може перерости в алергію.

Навіщо потрібне таке дослідження

Перевага цієї діагностики в тому, що немає протипоказань до її проведення. Тест проводять у будь-якому віці, в будь-який час року, під час хвороб, в період сильної алергії й під час медикаментозної терапії.

Часто тест проводять дітям, щоб в майбутньому уникнути контактів з алергенами. Якщо ви запідозрили у себе алергію, то варто звернутися до фахівця і пройти діагностику.

Симптоми алергії

  • закладений ніс і часте чхання;
  • почервоніння в очах і сльозотеча, можливо свербіж;
  • безпричинний кашель;
  • різні зміни на шкірі: висипання, почервоніння.

 

Як проводять діагностику?

Для проведення аналізу необхідно здати зразок крові з вени. Кров треба здавати натщесерце, щоб з останнього прийому їжі пройшло як мінімум 6 годин. Більше ніякої підготовки до тесту не потрібно. З панелі алергенів, пацієнт може вибрати необхідні йому варіанти. Це необхідно попередньо обговорити з лікарем. Результати отримати можна через 3-5 днів після діагностики.

Особливості дослідження

У людини може бути негативний результат на екстракт продукту, але позитивний на його алергенні молекули. Наприклад, якщо тест виявив алергічну реакцію на один з білків молока, то не обов'язково повністю виключати його з раціону: після термічної обробки молоко можна буде вживати. Тут допоможе розібратися лікар.

У Медичному домі Odrex алерголог забезпечує розшифровку результатів тесту, оцінює ризики, розробляє індивідуальні рекомендації по дієті, а також формує лікування, призначає АСІТ-терапію. Це гарантує вам майбутнє без постійних або сезонних страждань від алергії.