Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Діагностика неврологічних захворювань за допомогою електроенцефалограми в Odrex

Відтепер в Медичному домі Odrex можна зробити електроенцефалограму. ЕЕГ — це метод діагностики для виявлення неврологічних захворювань. Дане дослідження допомагає діагностувати епілепсію та інші нападоподібні стани, дослідити причини розладів сну та запаморочень тощо. Також ЕЕГ використовують, щоб відстежувати ефективність лікування.

Кому потрібна електроенцефалограма?

В Odrex можна зробити ЕЕГ як діткам, так і дорослим. Доцільність проведення електроенцефалограми в кожному індивідуальному випадку визначає невролог. Але зазвичай діагностику призначають за наявності таких скарг чи симптомів:

  • судоми,
  • головні болі,
  • проблеми зі сном,
  • проблеми з пам’яттю,
  • запаморочення, синкопе, непритомність тощо.

Також проведення електроенцефалограми може бути необхідне при травмах голови та інсультах, під час операцій під загальною анестезією.

Як проводять електроенцефалограму?

Для дослідження пацієнту надягають електродну шапочку, яка фіксує біоелектричну активність мозку.

Для максимально об’єктивного результату перевірка здійснюється за різних обставин:

  • в стані спокою,
  • при заплющених та розплющених очах,
  • при глибокому диханні,
  • при світлових подразниках.

Після завершення процедури лікар аналізує та описує результати діагностики. При цьому, якщо він виявив патології, вказує локалізацію вогнища. Але це ще не діагноз – результати обов’язково треба обговорити з лікарем, який направив на електроенцефалограму.

Чи можна проводити діагностику дітям?

Процедура проходить безболісно та безпечно, її можна проводити навіть немовлятам. Правда, в роботі з дітьми є своя специфіка — оскільки обстеження досить тривале, фахівець має налагодити контакт з малюком, щоб той спокійно витримав увесь час процедури. Але для Odrex це не проблема — лікарі вміють знайти «спільну мову» малюками. Також можна пройти дослідження на ручках у тата чи мами.

Чому електроенцефалограму варто проводити в Odrex?

Для процедури використовується новітній електроенцефалограф, який дає чіткі та об’єктивні результати. Дослідження проводять фахові лікарі, які працюють за міжнародними стандартами та керуються принципами доказової медицини.

Записатись на електроенцефалограму можна через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.