Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Дитяча ортопедія та травматологія. Розрив меніска та кістково-хрящовий екзостоз

Сьогодні планові втручання у діток проводять здебільшого за принципом «хірургії одного дня»: швидко, не страшно і з якнайскорішим поверненням додому. Навіть якщо випадок не такий простий, як здавалось на перший погляд, ми докладаємо максимум зусиль, щоби маленький пацієнт почував себе комфортно та зацікавлено, відновлювався супершвидко, а батьки тим часом були спокійні та впевнені.

Іноді захворювання не дають про себе знати, поки не настає критичний момент, або поки їх не виявляють під час інших обстежень — так сталось у випадку маленького пацієнта Медичного дому Odrex.

Батьки звернулись зі скаргами на біль у колінному суглобі дитини, спричинений травмою меніска. Однак під час діагностики крім розриву меніска однієї ноги був виявлений кістково-хрящовий екзостоз іншої — розростання кістки.

Ортопед-травматолог Василь Фізор обговорив із батьками можливість провести одночасну хірургію обох ніг. Для дитини це значно скорочує період реабілітації, а для батьків — менше переживань. Операція була проведена під загальним наркозом із регіональним знеболенням. Уже за 4–5 годин пацієнт зміг самостійно ходити по дитячому стаціонару. Наступного дня сім я виписалась додому, а через два тижні після операції — повернення до звичайного активного життя.

Історію лікування пацієнта в нашому відео розповіли завідувач відділення ортопедії та травматології Костянтин Палагнюк, дитячий та дорослий ортопед-травматолог Василь Фізор, дитячий анестезіолог Микола Бєляков.

Детально про відділення ортопедії та травматології Odrex.

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.