Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Що потрібно знати про огляд очного дна?

Огляд очного дна – стандартна процедура при консультації офтальмолога. Розповідаємо, про що корисно знати, якщо ви збираєтеся на прийом до лікаря.

blog-2017-nov-osmotr-header2xЩоб провести повноцінне обстеження зору, лікар оглядає очі при розширеній зіниці. Це робиться для того, щоб візуалізувати периферичні відділи сітківки, підтвердити або виключити наявність патології. Для розширення зіниці використовуються краплі – сучасні краплі безпечні, нешкідливі і порівняно легко переносяться. Але не все так просто: на жаль, іноді побічних ефектів не уникнути.

*
* blog-2017-nov-drops-eyes-1-5

Можливі ефекти

при закапуванні: печіння після: почервоніння затуманення роздратування дискомфорт сльозотеча алергічні реакції тахікардія та інші

1-3 години

максимальна тривалість ефекту розширеної зіниці

У виняткових випадках зіниця може довше залишатися розширеною, а очі – довше відновлювати здатність бачити чітко на різних відстанях.

* blog-2017-nov-eye-times-ss
*
*

Після закапування

необхідно оберігати очі від яскравого сонячного світла – наприклад, використовувати сонцезахисні окуляри. blog-2017-nov-eye-3

*

Препарат знижує чіткість зору тому слід утримуватися від керування до повного відновлення зорових функцій. Бережіть зір!