Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Можливість отримати допомогу одного з провідних гінекологів Німеччини Гаррі Чарчяна

Медичний дім Odrex постійно працює над тим, щоб пацієнти мали доступ до сучасних малоінвазивних методик лікування. Важлива інформація для пацієнток, які зіткнулися з ендометріозом та захворюваннями матки: 7, 8 та 9 грудня в Odrex – один із провідних гінекологів Німеччини Гаррі Чарчян (Dr. Med. Garri Tchartchian).

Що потрібно знати про Гаррі Чарчяна?

Доктор Гаррі Рубенович Чарчян – сертифікований хірург німецького товариства гінекологічної ендоскопії (AGE) із сертифікатом вищої хірургічної категорії MIC III та асоціації акушерства та гінекології Німеччини (DGGG). Протягом останніх 5 років лікар входить до топ-10 гінекологів до топ-100 лікарів усіх спеціальностей Німеччини за даними журналу Focus.

Dr. Med. Garri Tchartchian – автор нових малоінвазивних методів лікування міом матки, ендометріозу, спайкових процесів та безпліддя. Крім того, доктор Чарчян розробив та впровадив у практику лапараскопічну операцію з видалення матки у складних випадках та у випадках особливо великих маток, а також високоскладну органозберігаючу хірургію матки.

Як отримати допомогу провідного гінеколога Німеччини?

У ці дати – з 7 по 9 грудня – у вас чи ваших близьких є можливість отримати допомогу експерта у хірургії матки будь-якої складності, зокрема – у хірургічному лікуванні міом. Для цього потрібно зателефонувати за гарячою лінією Медичного дому Odrex: +38 (048) 730-00-30.

Лікування міоми

Один із головних напрямів роботи доктора Чарчяна — хірургічне мініінвазивне лікування міоми будь-яких розмірів. Ця пухлина – доброякісна і дуже поширена. Однак вона нерідко стає випадковою знахідкою під час УЗД, тому що часто не викликає жодних симптомів. Але навіть коли жінка не здогадується про її існування, хвороба може завдати багато неприємностей. Лікування може бути консервативним, але в окремих випадках без операції не обійтися.

Лікування ендометріозу

Також Dr. Med. Garri Tchartchian – серед тих сучасних фахівців, хто постійно бореться за те, щоб жінки з ендометріозом не ігнорували проблему і не залишалися віч-на-віч із захворюванням, отримували якісну діагностику та лікування в максимально можливому обсязі.

Нам все ще важко пояснити механізми розвитку цього захворювання, поставити діагноз не завжди вдається одразу, а стандартних методів лікування не існує – у жінок з ендометріозом потрібно враховувати багато індивідуальних факторів. Симптоми, що супроводжують ендометріоз, та неможливість контролювати перебіг хвороби дуже часто демотивують жінок та позбавляють оптимізму. І разом з тим, за даними Міжнародної Асоціації ендометріозу (WERF), це захворювання торкається понад 176 мільйонів жінок у світі, більшість із яких — у їхньому репродуктивному та найпродуктивнішому віці.

Гаррі Чарчян керує найбільшим та провідним Центром міоми та сертифікованим Центром лікування ендометріозу III ступеня (найвища з можливих) у Klinik für MIC Berlin, де 99,7% усіх операцій проводиться лапароскопічно – без розрізу черевної стінки. За 2017 рік це 7241 операція.