Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

Гінекологи Ольга Гнатенко та Ірина Циганенко відвідали Школу жіночого здоров’я «Жінка 40+»

Після 40 років в організмі жінки поступово слабшає активність яєчників і відбувається гормональна перебудова під назвою «менопауза», що впливає на роботу ендокринної системи.

Питанням, пов’язаним зі здоров’ям жінок, було присвячено науково-практичний семінар з міжнародною участю «Жінка 40+. Здоров’я, естетика, сексуальність», який відвідали акушер-гінекологи Odrex Ірина Циганенко та Ольга Гнатенко.

Організаторами заходу виступили Міністерство охорони здоров’я України, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О. М. Лук’янової та Асоціація гінекологів-ендокринологів України.

У заході брали участь провідні фахівці у галузі гінекології та ендокринології з Італії, Сербії та України. Було розглянуто питання, пов’язані з якістю життя жінки після сорока років, ендокринологічними проблемами у жінок у менопаузальному віці, урогенітальними інфекціями. Окремий блок був пов’язаний з розглядом питань еволюції ендокринної системи у менопаузі, фертильності жінки старше 40 років та вагінального омолодження.

Докладніше про гінекологію в Медичному домі Odrex.

Записатись на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або за допомогою форми «Запишіться на прийом» на нашому сайті.