Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Госпіталізація пацієнтів з підозрою на COVID-19 службою швидкої допомоги Odrex

Дорогі друзі, наша швидка допомога виїжджає до пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями або підозрою на COVID-19.

Нове відділення респіраторних захворювань для лікування пацієнтів з COVID-19 працює у повному обсязі і забезпечені усім необхідним. Відтепер у вас з’явилася можливість госпіталізації за допомогою нашої служби швидкої допомоги.

Спеціалісти швидкої допомоги Odrex забезпечені усіма необхідними засобами особистого захисту і безпеки пацієнтів, мають великий досвід роботи в екстрених службах, надають якісну невідкладну допомогу.

Також під час виклику Швидкої допомоги Odrex є можливість пройти експрес-тест і здати матеріал для проведення ПЛР-аналізу на вірус COVID-19.

Швидка допомога Odrex готова виїхати за вашим викликом щоденно і цілодобово. Наші реанімобілі відносяться до найвищого за європейською класифікацією класу — “С”: вони призначені для проведення лікувальних заходів, транспортування та моніторингу стану пацієнта шляхом до клініки.

Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752 90 00.