Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відкриття Клініки Серця Odrex

Рішучість, старанна робота, тривала підготовка і, нарешті, – перші пацієнти! У Медичному домі Odrex відкрилася Клініка Серця.

dsc_7389

Чому ми відкрили Клініку Серця

З жодної іншої причини щорічно не помирає стільки людей, як від серцево-судинних захворювань. У цьому безрадісному рейтингу Україна посідає перше місце в Європі та друге – у світі. Це приблизно 400 тисяч людей, більшість із яких можна було б урятувати. Додаємо до такої статистики неприємний досвід поводження з пацієнтами у вітчизняних лікарнях – і отримуємо колосальну недовіру до рівня української медицини.

«Близько 60% жителів нашого регіону думають, що якісний медичний сервіс в Україні недоступний. Що діагнози ставлять часто невірні, що, загалом, фахівці некомпетентні, у клініках застаріле обладнання. Багато було думок про те, що саме з цієї причини більшість пацієнтів їдуть на лікування за кордон. Тому ми разом із нашими партнерами сформулювали місію Odrex так: “Змінити не тільки ситуацію, а й сприйняття вітчизняної медицини”», — Тігран Арутюнян, генеральний директор Медичного дому Odrex

dsc_7253

Треба зауважити, що відкриттю Клініки Серця багато в чому сприяла найбільша міжнародна компанія Medtronic.

«Ми дуже віддані лікуванню. Ми працюємо разом, щоб просувати послуги охорони здоров’я, як в Україні, так і по всьому світу», — Хенк Міртенс, віце-президент Medtronic (Бенілюкс, Центральна Європа, Греція та Ізраїль)

Конференція на честь відкриття

Відкриття Клініки Серця було дійсно незабутнім. Одна з причин цього – перша міжнародна науково-практична конференція “Актуальні питання діагностики та лікування серцево-судинних захворювань”.

І справа навіть не в тому, що ми зібрали разом провідних світових фахівців. А в особливій атмосфері, яка з’явилась під час палких дискусій: 14 спікерів з багаторічною практикою обмінювались досвідом, а також думками про досягнення сучасної медицини. Було настільки цікаво, що спілкування затягнулося до самої глибокої ночі. Наука об’єднує!

А ми зібрали для вас в одному місці всі доповіді конференції.

Три аргументи на користь Клініки Серця Odrex

  1. Принципово нове ставлення до лікування захворювань. За всієї простоти звучання для цього довелось повністю змінити підхід до діагностики та лікування, який існував в Україні десятиліттями. Зараз ми лікуємо серцево-судинні захворювання будь-якої складності. Продумана інфраструктура Клініки дає змогу робити це максимально комфортно для хворих: потоки пацієнтів не перетинаються, а час на транспортування з одного відділення в інше – мінімальний. Усі відділення Медичного дому розташовані поблизу – це означає, що за необхідності можна тут же залучити фахівців інших профілів і лікувати супутні патології.
  2. Регулярне підвищення кваліфікації всього персоналу. Мова не тільки про лікарів. Наприклад, наші операційні сестри та рентген-лаборанти переймали досвід проведення всього спектра рентгенендоваскулярних операцій і процедур. Метод усунення аритмії серця екстремальним холодом – кріоабляція, а також регулярні операції (в рамках листа очікування) з малоінвазивного (без розрізів) протезування клапанів і протезів аорти – TAVI, EVAR, TEVAR у нас будуть представлені вперше в Україні.
  1. Дійсно унікальне обладнання. Наприклад, “Квантум” – апарат штучного кровообігу, розроблений інженерами NASA. На всю планету таких лише сім, і один із них – в Україні. А це означає, що тепер ми можемо проводити складні операції, про які раніше не могло бути й мови. Наприклад, гібридні операції в хірургії серця й аорти.

    “Клініка оснащена одним із двох в Україні апаратом штучного серця – екстракорпоральним мембранним оксигенатором. Цей пристрій дає можливість пацієнту, якому надається допомога, жити протягом багатьох днів зі штучним серцем”, – Дмитро Турлюк, кардіохірург, завідувач кардіохірургічного відділення.

dsc_7336

Перспективи

Тепер ми можемо врятувати набагато більше пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями – і ми вже приступили до справи. Наприклад, за перші два тижні роботи, рентгенендоваскулярний хірург Андрій Басацький провів більшість видів із можливого спектра втручань у катетеризаційній лабораторії. Зокрема, коронарографію, ангіографію судин мозку, нирок і периферичних судин, балонну коронарну ангіопластику зі стентуванням усіх категорій складності, зокрема – у пацієнтів з інфарктом міокарда, балонну ангіопластику і стентування периферичних артерій. Також було зроблено емболізацію маткових артерій – метод лікування міоми матки через припинення кровопостачання пухлини.

Так, це тільки початок. Але він, безсумнівно, багатообіцяючий.