Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Хірургічна допомога: завжди напоготові. Історія пацієнтки Odrex

Термінова операція у похилому віці — чимале випробування, але завдяки швидким, точним та високопрофесійним діям хірургів успішний результат та швидке відновлення — можливі!

На фото: завідувач хірургічним відділенням №2 Андрій Фомін, пацієнтка Сакіна Джашимова, анестезіолог Ірина Балака, хірург Віталій Русаков.

Віталій Вікторович Русаков, хірург Медичного дому Odrex

Швидка допомога привезла Сакіну Халілівну в наше приймальне відділення у дуже тяжкому стані. Після оглядової рентгенографії органів черевної порожнини лабораторних досліджень виставлений попередній діагноз «Перфорація порожнистого органу черевної порожнини». Черговий хірург у Медичному домі є цілодобово, тому пані Джашимову негайно госпіталізували до хірургічного стаціонару. Мінімально необхідна передопераційна підготовка — і пацієнтка вже була в операційній. У команді були завідувач відділення Андрій Віталійович Фомін, я, а також анестезіолог-реаніматолог Ірина Володимирівна Балака.

Під час операції ми виявили тяжку патологію — перфорацію виразки дванадцятипалої кишки, розлитої серозним перитонітом. Тоді ми посікли краї перфоративної виразки, виконали пластику дванадцятипалої кишки, санували та дренували черевну порожнину. Попри важке для пацієнтки втручання, вона провела в лікарні лише 11 днів: після операції — чотири дні в інтенсивній терапії, а потім — ще шість днів у стаціонарі. Весь цей час наша пацієнтка завжди була рада спілкуванню, Сакіна Халілівна — дуже цікава, приємна жінка, учасник Другої світової війни та великий молодець як пацієнт.

Джашимова Сакіна Халілівна, пацієнтка відділення хірургії

Я приїхала в Odrex «швидкою» і навіть не помітила, коли мене прооперували! Що ж до турботи, якою мене оточили після операції, то в мене не вистачає слів, щоб передати всі позитивні враження. Люди, які підтримували мене, заслуговують на поважні ордени!

Відразу після хірургічного втручання, звичайно, я почувала себе недобре — адже мені вже 91 рік! Але й у моєму віці одужують та встають на ноги. Так і я, потроху відновлюючись, на третій день вже починала потихеньку гуляти.

Перш ніж потрапити до Odrex, мені доводилось бувати в інших лікарнях, і ніде я не зустрічала такого чуйного відношення, як тут. Тут чудовий добрий колектив, помічники, які завжди поряд. Варто лише натиснути кнопку — медсестра вже тут. Молодець і завідувач, Андрій Віталійович. А доктор Русаков — незрівнянний лікар і такий гарний хлопець! Доглядаючи мене і виводячи щодня на прогулянки, він зіграв роль справжнього ангела-охоронця.