Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Хронічний тонзиліт та аденоїдит. Інтерв’ю отоларинголога Аліни Друмової в ефірі 7-го каналу

Запалення є нормальним фізіологічним процесом у мигдаликах. Це пов’язано з тим, що самі мигдалики є органом імунної системи, тому певне мікрозапалення присутнє, аби знайомити наш організм з інфекцією. Говорити про хворобу можна, коли запалення збільшилось і викликає певні симптоми. Про лікування таких запалень як тонзиліт та аденоїдит в етері 7-го каналу розповіла кандидат медичних наук, отоларинголог Медичного дому Odrex — Аліна Друмова.

Той факт, що запалення поширюється пов’язане з тим, що опорний механізм організму знизився на фоні інфекційного агента. Здебільшого причиною тонзиліту є вірусна інфекція. Діти хворіють частіше за дорослих через те, що маленький організм тільки знайомиться з інфекціями та вчиться виробляти імунну відповідь на них. Аліна Миколаївна пояснила процес формування запалення, причини рецидивів та відповіла на наступні питання:

• Чи може інфекція розповсюджуватись на інші органи?
• Який ризик рецидиву, якщо не видаляли мигдалики?
• Чи можуть аденоїди з’являтись у дорослих?
• Яка профілактика цих захворювань?
Детальніше дивіться у відео. Дізнатись більше про отоларингологію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/otolaryngology/
Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/drumova-alina-nikolaevna/ або за номером +38 (048) 730-00-30.