Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Ігор Йовенко та Микола Бєляков на симпозіумі “Нові горизонти анестезіології, інтенсивної терапії та лікування болю”

Наприкінці жовтня в Дніпрі проходив третій симпозіум з міжнародною участю “Нові горизонти анестезіології, інтенсивної терапії та лікування болю” і шостий лекційний курс Specific Domains of Perioperative Medicine.

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Odrex Ігор Йовенко та анестезіолог-реаніматолог Микола Бєляков представили розбір клінічних випадків і доповіді на симпозіумі:

  • Клінічний випадок ЕКМО під час серцево-легеневої реанімації у пацієнта з кисневоіндукованим посттерапевтичним променевим пневмонітом (Микола Бєляков і Максим Павловський).
  • Управління інфузійною терапією критичних станів.
  • Клінічні випадки інтенсивної терапії позагоспітальної пневмонії у хворих з імуносупресією.
  • Клінічні випадки інтенсивної терапії некротизуючого фасциїту (Ігор Йовенко).

Загалом захід зібрав понад 400 лікарів анестезіологів та інтенсивних терапевтів з усієї України, а також їхні зарубіжні колеги з Ізраїлю, Франції та Молдови. Лекційний курс Центру Європейської освіти в анестезіології (СЕЕА) проходив у співпраці з Європейським Товариством Анестезіологів (ESA) та Всесвітньою Федерацією Товариств Анестезіологів (WFSA).

А під час курсу Ігор Йовенко прочитав такі лекції:

  • Седація та анестезія при нехірургічних процедурах (радіологічна, ендоскопічна, електросудомна терапія).
  • Абдомінальні хірургічні невідкладні стани в ICU.

На симпозіумі та під час лекційного курсу провідні фахівці обговорювали найважливіші та найцікавіші питання сучасної анестезіології та інтенсивної терапії: сепсис, реґіонарна анестезія та лікування болю, військова медицина, інтенсивна терапія при травмі.