
Минулого тижня Medical Hub Odrex став майданчиком для розмови про один із найбільших викликів для України — демографічну кризу. Як підтримати сім’ї, зберегти здоров’я нації, допомогти людям відновлюватися після наслідків війни та створити умови для майбутнього — ці питання обговорювали учасники Демографічного форуму «Сім’я, здоров’я, майбутнє».
До дискусії долучилися представники держави, медичної спільноти, громадського сектору та міжнародні партнери. Дякуємо всім спікерам і гостям за змістовний діалог, нові ідеї та спільний пошук рішень для країни, яка відновлюється і будує своє майбутнє.
Модерували панельні дискусії медичний директор Odrex Дмитро Гавриченко, провідний експерт у питаннях сімейної політики Адріан Буковинський та народна депутатка України, член Комітету ВРУ з питань здоров’я нації Вікторія Вагнер.
Дякуємо першій заступниці міністра соцполітики, сім’ї та єдності Людмилі Шемелинець, конгресмену США, голові Комітету з питань освіти та трудових ресурсів Конгресу США Тіму Волбергу, в.о. заступника Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтину Талалаєву, громадському діячу Павлу Унгуряну та всім учасникам форуму за плідну роботу. І, звісно, модератору Веніаміну Унгуряну за проведення події.
Ділимось фотографіями з форуму та запрошуємо на наступні заходи!