Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Медичне страхування в Odrex

Друзі, ми готові оголосити про запуск Страхової компанії Odrex. Турбота про здоров’я клієнтів – пріоритетний напрямок Odrex. Тому наші програми – ваша запорука впевненості у швидкому наданні допомоги та комплексному підході до організації лікування. Тепер передова медицина стає доступнішою.

Сьогодні Odrex – один із провідних медичних брендів України. Щоб забезпечити власних клієнтів медичними послугами світового рівня ми зібрали команду справжніх професіоналів, забезпечили клініку провідними медичними технологіями, деяким з яких немає аналогів в усій Східній Європі, запустили спеціалізовану кардіохірургічну клініку та власну службу швидкої допомоги.

Ми вкрай раді повідомити, що робимо ще один рішучий крок назустріч клієнту – відкриваємо власну страхову компанію. Це – цивілізований шлях розвитку медицини: він об’єднує в собі можливість клініці забезпечувати гідні умови праці та використовувати по-справжньому актуальні методи лікування і технології, а пацієнту – оплачувати помірну ціну за якісний медичний сервіс.

Продаж медичних програм розпочнеться вже за кілька тижнів. А поки що ми пропонуємо вам подати заявку та опинитися серед перших власників полісів медичного страхування Odrex.

Форма для подання заявок: http://bit.ly/2DvtD8

А стежити за новинами про програми медичного страхування тепер можна на сторінці в Facebook.