Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Пацієнтка про рідкісний діагноз та виклик для лікарів

Сьогодні ми хочемо вас познайомити з історією Наталії Єрмакової, пацієнтки Кілніки судинної хірургії. ЇЇ діагноз був настільки рідкісним, що навіть лікарі європейських клінік не стикались з такого роду проблемами. Розповідаємо як пройшло лікування Наталії під керівництвом Олександра Борисовича Смирнова.

blog-old-interview-natali

Давайте поговоримо про історію ваших стосунків з Odrex. З чого все почалося?

Чесно кажучи, прийшла до свого лікаря — Олександра Борисовича Смирнова, якого ще знала до Odrex. Мені на той момент вже всі лікарі відмовили, і в Ізраїлі, і в Німеччині. Сказали, що ніхто з таким не стикався, не знають, що робити, ніяких гарантій не дають. І от в січні 2014 я прийшла до Смирнова і сказала: «Олександре Борисовичу, я помираю». І він погодився робити операцію.

Який у вас був діагноз?

У мене на той момент було стільки діагнозів! Я чесно скажу мене знають лікарі всіх лікарень Одеси. Коли я приходила, на мене просто хотіли подивитися. Говорили “Як ви живете?” “Ви ангел?”. Відправляли до Смирнова — може він щось придумає… І Смирнов одразу ж написав «Синдром торакального виходу справа та зліва».

«Наталя прийшла до нас з серйозними проблемами зі здоров’ям. На щастя нам вдалося знайти рішення і отримати хороший косметичний результат, що досить важливо для дівчини і прекрасного друга, що досить важливо для нашого колективу», — Олександр Смирнов судинний хірург.

Скільки ви з цим жили?

Не зрозуміло. Олександр Борисович сказав, що це анатомічна будова. В грудні 2014 я відчула біль біля шиї, а в квітні мені стало зовсім погано. І 22 квітня ми зробили першу операцію на лівій руці. Ребра перетискали вени, і було необхідно частину ребер видалити. А 15 липня провели другу операцію — на правій руці. Я прийшла до нього як до останньої надії. А знаю його давно — у нього ще лікувався мій батько, була проблема з венами на ногах.

Хто ще, окрім Олександра Борисовича займався вашим лікуванням?

Судинний хірург Ситник Петро Олексійович, завідуючий відділенням анестезіології і інтенсивної терапії Цалко В’ячеслав Миколайович, медсестри.

«Коли ми провели детальні обстеження, з’ясувалося, що при піднятті рук у Наталії перетискаються судини і нерви у верхній частині грудної клітини — в області першого ребра. І нам довелося видалити частину ребра, де проходять ці структури, щоб звільнити їх від тиску з поза. Я радий, що ми впоралися», — Петро Ситник судинний хірург.

nataliya-ermakova

До вас приходили родичі?

Звичайно! І друзі, і родичі навідували. Всі в повному захваті!

А як родичам було звикнути до того, що не треба більше приносити їжу?

Нормально. Всі сприймали Odrex, як хорошу клініку світового рівня.

З’явилася у вас якась улюблена страва від нашого шеф-кухаря?

На жаль, мені не дозволяли все їсти. Але все одно було багато і дуже смачно. Я їжу фотографувала — ніде такого не дають!

Що вас здивувало найбільше?

Здивувало те, що за мене взялися. Я думала і тут відмовлять, як і всюди. Завдяки вашим лікарям, я, ніби, заново народилась.

Бажаємо вам скоріше повернутися до звичного життя. Міцного вам здоров’я!

Дякую! Ви знаєте, рекомендую Odrex абсолютно всім. Я в захваті від масажиста Вадима Бондаренко. До нього ходять всі мої друзі. З лікарів хірурги хороші лікарі, лікарі УЗІ… Всіх неможливо перечислити. Мені все подобається, і все підходить.