Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Історія Ольги Маринок. Пацієнтки ортопеда-травматолога Василя Фізора з ендопротезуванням двох кульшових суглобів

Медичний дім Odrex щодня стоїть на сторожі життя та здоров’я пацієнтів, і нам надзвичайно приємно отримувати схвальні відгуки про нашу роботу й ділитись ними з вами.

Пацієнтка Ольга Маренок звернулась в Медичний дім Odrex у вересні минулого року зі скаргами на нестерпний біль, який супроводжував її цілодобово та заважав жити звичайним життям.

Як говорить сама пацієнтка, проблеми з опорно-руховим апаратом супроводжували її багато років і пов’язані вони з дорожньо-транспортною пригодою, у яку вона потрапила п’ятнадцяти років тому, працюючи на Швидкій.

В Odrex пацієнтці були проведені необхідні обстеження й поставлений діагноз — коксартроз — прогресуюче зношування та руйнування хрящової тканини кульшового суглоба. У відділенні ортопедії та травматології Ользі була проведена операція з ендопротезування одного кульшового суглоба та запланована операція з ендопротезування другого.

Через деякий час пацієнтці провели операцію з ендопротезування другого суглобу, й після нетривалого курсу реабілітації Ольга повернулась до щасливого повноцінного життя.

Історію лікування Ольги Маринок в нашому відео розповіли ортопед-травматолог Василь Фізор, анестезіолог Максим Очеретний та сама пацієнтка.

Детально про відділення ортопедії та травматології Odrex.

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.