Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Історія Світлани Сергєєвої, пацієнтки кардіохірурга Клініки серця Odrex Дмитра Турлюка

Світлана Юріївна Сергєєва — пацієнтка Медичного дому Odrex, яка мешкає у селі Кучургани Одеської області Роздільнянського району. Звернулася до клініки зі скаргами на сильну задишку.

Після проведення обстеження з’ясувалось, що пацієнтка має недостатність мітрального клапана. Це означає, що пропускну здатність клапана порушено.

Перед операцією було вирішено провести біопсію, щоб виключити онкологічне захворювання четвертої стадії. Але з огляду на стан пацієнтки та супутню патологію, провести біопсію під наркозом не було можливим. Однак у Odrex є й альтернатива – малоінвазивний метод під контролем КТ. Біопсію проводив Владислав Євгенович Севергін, торакальний хірург, хірург-онколог, ендоскопіст.

Після проведення біопсії та отримання результатів було призначено дату операції та розпочато оперативне лікування для покращення стану пацієнтки. Лікування проводилося під контролем кардіолога Олени Дмитрівни Марченко.

Під час операції було ухвалено рішення не замінити, а реконструювати та зберегти мітральний клапан пацієнтки. Для цього резицювали квадріангулярно задню стінку та імплантували кільце для фіксації зони реконструкції клапана.

Операцію проводив Дмитро Вікторович Турлюк – кардіохірург, завідувач кардіохірургічного відділення Клініки Серця, кандидат медичних наук, доцент.

Таким чином, завдяки проведеній операції Світлана Юріївна може повернутись до звичного способу життя. Улюблений вчитель та прекрасна людина врятована завдяки професіоналізму лікарів Медичного дому Odrex.