Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Історія Вікторії — маленької пацієнтки Медичного дому Odrex

Підозра на апендицит у дитини лякає та бентежить батьків. Дитина нервує і турбується, тривожно та погано спить, потім можуть з’явитись інші симптоми, такі як блювота, нудота, рідкий стул зі слизом, скарги на болі в нижній правій чверті живота, навколо пупка.

Бажаємо нашій маленькій пацієнтці та її мамі міцного здоров’я та висловлюємо подяку всій команді Odrex!

Апендицит — це гостра патологія, яка потребує негайного хірургічного втручання, і якщо не вжити заходів щодо усунення апендикса, можуть виникнути небезпечні для життя ускладнення.

В нашому новому відео ми розповімо історію Вікторії — маленької пацієнтки Медичного дому Odrex.

Вікторія потрапила в приймальне відділення зі скаргами на біль у животі, та після огляду дитячого хірурга Дмитра Чеканова їй був діагностований апендицит та запропоновано проведення лапароскопічної операції.

Складність операції полягала в тому, що трапилась самоапутація апендиксу, що загрожувало життю пацієнтки. Післяопераційний період проходив дуже сприятливо, і на четверту добу пацієнтка була виписана з Odrex з повним одужанням.

Про процес операції та анестезіологічний супровід в нашому відео розповіли дитячий хірург Дмитро Чеканов, дитячі анестезіологи Надія Шульга, Микола Бєляков, мати Вікторії Наталія Здебська та сама маленька пацієнтка.

Нагадуємо вам, що приймальне відділення Odrex знаходиться за звичною адресою: Одеса, Розкидайлівська, 69/71. Працюючи щодня і цілодобово, ми приймаємо пацієнтів з абсолютно різними патологіями.

Викликати швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного або за номером +38 (048) 752-9000 зі стаціонарного телефону.

Дитячий хірург Дмитро Чеканов виконує весь спектр оперативних втручань в дитячій хірургії та урології, в тому числі — малоінвазивні. Записатись на консультацію Дмитра Чеканова ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайт https://odrex.ua/specialists/chekanov-dmitrij-yurevich/ або за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.