Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Хірург Богдан Браїловський про плевральні порт-системи

Дуже поширеним ускладненням онкологічних захворювань є накопичення рідини в легенях. Як наслідок – легеня здавлюється рідиною і людина не може дихати легким у повному обсязі. Про те, як боротись з цією проблемою нам розповів хірург Богдан Браїловський.

Сучасні європейські протоколи передбачають використання спеціальних плевральних порт-систем. Порт-система для плевральної порожнини належить до інноваційних технологій в онкології, головна мета яких – підвищення якості життя пацієнтів.

Завдяки плевральній порт-системі можна самостійно, в домашніх умовах позбутись рідини з плевральної порожнини, за потреби – вводити ліки, анестезію – щоб купірувати больовий синдром.

Цю міні-операцію проводять у перев’язувальній, під місцевою анестезією. Весь процес займає близько півгодини. Хірург робить один розріз до 3 см, під шкіру імплантується порт-система, що складається з катетера, зануреного в плевральну порожнину, і титанової камери з мембраною із силікону. Катетер поміщається в плевральну порожнину, а порт із мембраною з силікону розташовують під шкірою. Накладається косметичний шов – знімати його потім немає потреби.

Детальніше читайте на сайті: https://odrex.ua/treatment/ustanovka-plevralnykh-port-sistem/

Нагадуємо, що записатись на прийом у Медичному домі Odrex можна за телефоном або через форму “Запишіться на прийом” на нашому сайті.