Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Хірург-онколог (мамолог) Денис Карпегін відвідав International Breast Symposium Dusseldorf 2019

У квітні хірург-онколог (мамолог) Медичного дому Odrex Денис Карпегін відвідав 7-й міжнародний симпозіум International Breast Symposium Dusseldorf 2019 (IBSD), який відбувся в Німеччині.

Захід відвідали понад 650 учасників із 35 країн світу.

Денис Васильович не тільки став учасником конференції, а й пройшов практичний майстер-клас з аугментаційної мамопластики (збільшення грудей).

Традиційною темою симпозіуму стало обговорення хірургії молочної залози. У програмі симпозіуму – виступи національних і міжнародних експертів з досвідом у всіх галузях естетичної та реконструктивної хірургії молочної залози, а також семінари присвячені проблемам хірургії грудей.

Свої доповіді представили 60 провідних онкопластичних хірургів світу, серед яких:

  • Крістоф Андре – професор, керівник клініки пластичної та естетичної хірургії лікарні Sana Kliniken в (Дюссельдорф, Німеччина).
  • Мустафа Хамді, доктор медичних наук, професор і голова відділення пластичної та реконструктивної хірургії Університетської клініки Брюсселя (Брюссель, Бельгія).
  • Джауме Масіа, професор і завідувач відділення пластичної хірургії в лікарні де ла Санта Крю і Сан-Пау (Барселона, Іспанія).
  • Стефано Помпей, керівник відділення пластичної та реконструктивної хірургії лікарні “S. Camillo” (Рим, Італія).
  • Алдона Шпігель, директорка та засновниця Центру відновлення молочної залози в Інституті реконструктивної хірургії при методистській лікарні в Х’юстоні (Х’юстон, Техас).

Заходи такого рівня дають змогу отримати новий досвід і знання, необхідні для постійного вдосконалення навичок практикуючих хірургів.