Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Хірург-ортопед Василь Фізор пройшов експертний майстер-клас із хірургії колінного суглоба від Aesculap Akademie

Хірург-ортопед Василь Дмитрович Фізор регулярно відвідує профільні майстер-класи підвищення кваліфікації, що дає змогу вдосконалювати навички, дотримуючись найсучасніших хірургічних методів лікування.

Цього разу Василь Дмитрович відвідав Австрію – у Відні пройшов експертний майстер-клас із хірургії колінного суглоба від Aesculap Akademie.

Aesculap Akademie – одне з провідних співтовариств у світовій системі охорони здоров’я, що охоплює понад 40 країн у всьому світі. Лекційні курси та майстер-класи академії спрямовані на підвищення рівня знань і освіти без відриву від клінічної практики.

Операція із заміни колінного суглоба (ендопротезування колінного суглоба) – це одна з найпоширеніших ортопедичних операцій, які виконують на сьогоднішній день.

Завдяки правильно проведеній операції рухливість суглоба відновлюється, і це дає змогу повернутись до повноцінного способу життя.

Досвід, привезений хірургом, уже впроваджений у практику і використовується в операційних Медичного дому Odrex. Операції проводяться за новітніми методиками, з використанням сучасного обладнання.

Сукупність усіх перерахованих факторів – запорука поліпшення якості життя і відновлення в найкоротші терміни.