Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Киснева станція Odrex

Як відомо зі світових досліджень вірус COVID-19 уражує легеневу тканину, в результаті чого засвоєння кисню організмом людини порушується. Ця дія вірусу викликає гіпоксію — стан, під час якого тканини та органи недостатньо насичуються киснем або кисню достатньо, але він не засвоюється тканинами.

Блок інтенсивної терапії відділення респіраторних захворювань Odrex максимально забезпечений новітніми технічними засобами, тому ми готові допомагати пацієнтам, які потребують кисневої терапії під час лікування важких випадків пневмонії викликаної в тому числі вірусом COVID-19.

За допомогою кисневої терапії ми можемо коригувати стан пацієнтів і дати організму час оновитися і виробити ті імунні фактори, які дозволяють йому подолати цю хворобу.

Потреби Odrex у кисні забезпечує власна киснева станція, яка виробляє 15 500 кубічних метрів кисню. Ця кількість кисню цілком задовольняє наші потреби та дозволяє апаратам штучної вентиляції легенів працювати безперебійно.

Киснева станція складається з декількох залів:
• компресорний зал, в якому відбувається підготовка та виробництво стисненого кисню,
• зал виробництва кисню, в якому кисень виробляється за допомогою генератора,
• зал резервування, в якому зберігається запас кисню на випадок непередбачуваних ситуацій.

Загалом у блоці інтенсивної терапії відділення респіраторних захворювань Odrex проходити інтенсивну терапію можуть 10 пацієнтів одночасно. Наші фахівці мають великий досвід роботи штучної вентиляції легень та складної фармакотерапії.

Приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7. Колл-центр Медичного дому Odrex також працює цілодобово за номером +38 (048) 730-00-30.

Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752 90 00.