Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Клінічне дослідження бляшкового псоріазу в Odrex. Як взяти участь у дослідженні препарату?

Природа псоріазу до кінця не вивчена, а багато методів лікування ще проходять клінічні випробування. Для багатьох пацієнтів з помірним або важким ступенем тяжкості псоріазу клінічні випробування — шанс отримати ефективне лікування, в той час, коли стандартне лікування нерідко стає не тільки недієвим, а й значним фінансовим тягарем.

З вересня у вас є можливість записатись на участь у науковому дослідженні препарату для лікування бляшкового псоріазу від помірного до важкого ступеня тяжкості. Участь у дослідженні є добровільною, а всі препарати дослідження та пов’язані з ним обстеження надаватимуть та проводитимуть безкоштовно.

Перш ніж будь-який лікарський препарат буде схвалено для призначення пацієнтам, він має пройти випробування в клінічних дослідженнях. Без людей, які беруть участь у цих дослідженнях, у нас не було б нових препаратів.

Якщо вам поставили діагноз бляшкового псоріазу і бажаєте взяти участь в дослідженні, зверніться в Медичний дім Odrex для участі в дослідженні за телефоном: +38 (048) 730-00-30. Адміністратор колл-центру зв’яже вас із лікарями-дослідниками, які визначать, чи можете ви приймати участь у протоколі. Звернення не зобов’язує вас брати участь у дослідженні.

Лікарями-консультантами в Медичному домі Odrex є ревматолог Василець Вікторія Вікторівна або дерматолог Юлія Владиславівна Теплюк.