Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

Команда анестезіології та інтенсивної терапії Клініки Серця Медичного дому Odrex

Лікарі підрозділу анестезіології та інтенсивної терапії Клініки Серця бажають усім гарного дня та плідного тижня!

На фото (зліва направо): Микола Бєляков – анестезіолог-реаніматолог, дитячий анестезіолог, Максим Павловський – керівник підрозділу анестезіології та інтенсивної терапії Клініки Серця, анестезіолог-реаніматолог, Олег Василіогло – анестезіолог-реаніматолог.

Часто вважають, що анестезіологи – це ті, хто забирає біль під час операції та після неї, але на ділі все складніше. Саме анестезіолог-реаніматолог піклується про безпеку пацієнта в реанімації, підключаючи різні види терапій і борючись з ускладненнями.

Операції в Клініці Серця проходять під контролем анестезіолога, який у будь-який момент може провести, наприклад, УЗД серця через стінку стравоходу, так звану черезстравохідну ехокардіоскопію. Так під час операції можна виявити проблему, приховану навіть від хірурга, і усунути її не “наосліп”, а постійно контролюючи результати своєї роботи.

Сьогодні хороший анестезіолог вміє грамотно спілкуватися з пацієнтом і його близькими, має винахідливість і є майстром на всі руки – ми раді, що зібрали саме таких фахівців.

Детальніше про Клініку Серця в Медичному домі Odrex читайте на нашому сайті.

Записатися на прийом можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму “Запишіться на прийом” на нашому сайті: https://odrex.ua/