Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Команда гінекологів Медичного дому Odrex

На стан здоров’я жінки можуть впливати різні фактори, серед яких: погане довкілля, спосіб життя, харчові звички, стресові стани надмірне вживання алкоголю та тютюнопаління. Ці фактори провокують розвиток великої кількості гінекологічних захворювань, які можуть протікати практично безсимптомно, тому важливо якомога раніше виявити їх та вчасно розпочати лікування.

На фото онкогінеколог, хірург-гінеколог Ольга Куліш, акушер-гінеколог Юлія Мітюніна, Ніна Могерчук та Ксенія Сауляк, які бажають вам гарних святкових вихідних! Ця команда проводить планові операції і надає невідкладну гінекологічну допомогу 24/7, і допомогла вже сотням пацієнток.

Лікарі напрямку гінекології Медичного дому Odrex займаються діагностикою, лікуванням, захворювань статевих органів у жінок, а також профілактикою даних захворювань. Ми забезпечуємо весь комплекс послуг, пов’язаних з турботою про жіноче здоров’я — від консультацій та діагностичних процедур до проведення операцій будь-якої складності.

Нагадуємо вам, про те, що регулярні огляди у гінеколога дозволяють жінці запобігти розвитку серйозних патологій або виявляти їх на ранній стадії.

Детально про напрямок гінекології в Odrex.

Записатись на консультацію ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.