Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Консультації Генрі Марша в Медичному домі Odrex

Щороку ми з нетерпінням чекаємо на цю новину: Генрі Марш знову приїжджає в Медичний дім Odrex, щоб консультувати, надавати хірургічну допомогу та давати нові знання колегам в операційній, просвіщати та розповідати приголомшливі історії в нашому лекторії.

Приїзд британського хірурга заплановано на 27 і 28 вересня. Як і завжди, британський нейрохірург консультуватиме безкоштовно. Будемо вдячні за репост – щоб цю інформацію могли знайти ті, кому потрібна консультація, медична допомога або друга думка Генрі Марша.

Генрі Марш спеціалізується на лікуванні захворювань нервової системи, його головний об’єкт вивчення – це головний мозок. Наш основний робочий інструмент і неймовірно складний пластичний орган. Ми до кінця не знаємо, як обмін нейронними імпульсами дає нам змогу будувати міста, закохуватись або вивчати нові мови, але вже можемо вилікувати багато захворювань головного мозку, зокрема й онкологічні – саме цим і займається Генрі Марш.

Звертаємо вашу увагу на те, що кількість місць на консультацію обмежена. За ті кілька днів, що лікар проведе в нашій клініці, він не встигне оглянути всіх пацієнтів. Тому первинну консультацію проводить Геннадій Струц – колега і послідовник британського хірурга. Записатись на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730 00 30 або на сайті.

*Під безкоштовною консультацією Генрі Марша мається на увазі можливість придбання послуги “Консультація фахівця” за 1 грн.