Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Консультація баріатричного хірурга

Як проходить зустріч із баріатричним хірургом? На консультації, яка триватиме близько години, лікар проводить огляд, тестування для оцінки поточного статусу здоров’я пацієнта, визначає необхідність проведення операції. Пацієнт також дізнається, які баріатричні процедури існують – і яка підходить саме йому. Також баріатричний хірург складає індивідуальний план ведення пацієнта і відповідає на всі запитання – як медичні, так і організаційні.

Цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, імпотенція, варикозне розширення вен, деякі види раку, хвороби травної системи – ось неповний список захворювань, які пов’язують з ожирінням. У разі, коли традиційні методи боротьби з надмірною вагою не допомагають, на допомогу приходить баріатрія – напрямок хірургії, що займається запобіганням і лікуванням ожиріння, цукрового діабету та метаболічних розладів.

Про лікування ожиріння виданню infoport.live розповів Андрій Фомін, завідувач хірургічного відділення №2, баріатричний хірург, хірург-онколог Медичного дому Odrex. Детальніше про те, як проходить і кому показана консультація баріатричного хірурга читайте в материалі на сайті.

 

Записатися на консультацію баріатричного хірурга можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму “Запишіться на прийом” на нашому сайті.

Якщо ви не можете приїхати на консультацію баріатричного хірурга в Одесу, запишіться на онлайн-консультацію у координатора Центру лікування ожиріння і метаболічних розладів за телефоном: +38 (050) 42-400-15.