Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

У січні консультація провідного нейрохірурга Odrex Геннадія Струця зі знижкою 50%

Хірургічні хвороби нервової системи і травми хребта не терплять зволікань. Запізніле лікування або операція можуть стати в рази складнішими, як для пацієнта, так і для лікаря.

Струц Геннадій Геннадійович – нейрохірург вищої категорії, представник англійської консервативної школи нейрохірургії зі стажем роботи понад 20 років. Спеціалізується на лікуванні захворювань нервової системи за допомогою оперативних втручань.

Струц Геннадій Геннадійович – нейрохірург вищої категорії, представник англійської консервативної школи нейрохірургії зі стажем понад 20 років. Спеціалізується на лікуванні захворювань нервової системи за допомогою оперативних втручань.

Геннадій Струц діагностує і оперує пацієнтів з пухлинами нервової системи, ускладненим остеохондрозом (грижами міжхребцевого диска), спондилолістезом, спондилолізом, травмами хребта всіх локалізацій та іншими хірургічними хворобами нервової системи.

Для пацієнтів Медичного дому Odrex, які запишуться на консультацію до Геннадія Струца, діє спеціальна ціна: 325 гривень для первинного візиту та 250 гривень для повторного візиту.

У Медичному домі Odrex пацієнти отримують якісну нейрохірургічну допомогу переважно із застосуванням сучасних малоінвазивних методик, які дають змогу зменшити ділянку хірургічного втручання та ступінь травматизації, що скорочує період відновлення та реабілітації.

*Акція дійсна до 01.02.2019 у Медичному домі Odrex за адресою: вул. Розкидайлівська 69/71.