Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Консультації вузьких спеціалістів в Поліклініці всієї сім’ї Odrex в місті Южне

Здоров’я — це найцінніший скарб, який ми отримуємо від народження. Здорова людина є більш продуктивною та щодня отримує насолоду від життя. Підтримувати здоров’я та бадьорість нам допомагають правильне харчування, відмова від шкідливих звичок, дотримання режиму сну, заняття спортом та профілактичні огляди у лікарів.

В Поліклініці всієї сім’ї Odrex міста Южне ви можете укласти декларацію з сімейним лікарем за програмою НСЗУ, отримати кваліфіковану консультаційну допомогу, експертну ультразвукову діагностику, здати необхідні аналізи та вакцинуватись.

Крім того, в нашій Поліклініці у вас є можливість записатись на консультації вузьких спеціалістів, а саме:

Укласти декларацію в Поліклініці всієї сім’ї Odrex в Южному ви можете з завідувачем поліклінікою, сімейним лікарем Назаром Пузановим та сімейними лікарями Олександрою Михайловою та Іриною Маслаченко. УЗД проводять лікар ультразвукової діагностики Наталя Животова та кардіолог Наталія Тетенко.

З роками наше суспільство стає більш свідомими тому більшість приділяє значну увагу веденню здорового способу життя. Багато людей замислюються про шкоду паління, надмірного вживання алкоголю та намагаються позбутись цих ганебних ​​звичок, віддаючи перевагу спорту, активному відпочинку та піклуванню про здоров’я.

Записатись на консультацію ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті odrex.ua або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.