Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Лікування сечокам’яної хвороби. Консультують урологи Odrex Олександр Конопко та Надер Таан

Сечокам’яна хвороба, також відома як уролітіаз — одне з найпоширеніших урологічних захворювань. В залежності від особливостей та конкретного випадку лікування сечокам’яної хвороби в Odrex можуть проводити неінвазивним методом — за допомогою дистанційної літотрипсії або малоінвазивні втручання — контактна літотрипсія каменів нирки, сечоводу або сечового міхура. Також в арсеналі лікарів є такі методи як гнучка та черезшкірна літотрипсія.

Про лікування сечокам’яної хвороби нам розповіли завідувач урологічним відділенням, уролог, онколог — Олександр Конопко та уролог Odrex — Надер Таан.

Особливість сечокам’яної хворобі полягає у тому, що пацієнт достатньо довго може не підозрювати наявність проблеми. Щоправда, це до першого нападу болю. Лікування захворювання проводиться виходячи з розмірів, розташування каменя, тяжкості захворювання та індивідуальних особливостей людини.

Якщо конкремент невеликий і має нещільну структуру, лікар призначає медикаментозний курс лікування. Мета — розчинити тверді утворення, тому лікувальний препарат підбирається на основі хімічного аналізу каменю та обігу речовин. Найчастіше повний курс триває не менше двох місяців, протягом якого невеликі камені (до 4-5 мм) зазвичай виходять самостійно.

Якщо ж камінь встиг сильно розростись, врости в слизову оболонку, порушити відтік сечі або почати приносити нестерпний біль, підвищення температури та порушення функцій нирок лікар направляє пацієнта на операцію.

В Медичному домі Odrex проводять такі види оперативного лікування уролітіазу:

  • дистанційна ударно-хвильова літотрипсія — конкременти дробляться за допомогою літотриптерного обладнання, що генерує акустичну хвилю. Це найсучасніший та малотравматичний спосіб лікування, тому що процедура проходить швидко, чітко та без розрізів.
  • контактна літотрипсія — через природні отвори у сечовий міхур і сечовід до каменю підводиться хірургічний інструмент уретеронефроскоп товщиною всього 3 мм та проводиться руйнування камня лазером, також можливе використання гнучкого уретроскопу.
  • контактна черезшкірна нефролітотрипсія — через мініатюрний, до 2 см, розріз на спині. Такий спосіб дозволяє видаляти камені великого розміру. Перкутанна нефролітотрипсія є способом видалення кораловидних каменів.

Медичний дім Odrex ретельно підходить до питань здоров’я та благополуччя своїх пацієнтів. Переваги лікування сечокам’яної хвороби в Odrex:

  • Всі ціни за консультації, операції та супутні процедури визначаються одразу та відомі ще до початку лікування.
  • Досвідчені лікарі завжди прагнуть допомогти пацієнтові якнайшвидше, а тому не призначають зайвих аналізів та досліджень.
  • Завдяки сучасному обладнанню та знанням наших фахівців, ймовірність післяопераційних ускладнень мінімальна, а у стаціонарі потрібно буде перебувати не більше 1-3 днів. А у випадку з дистанційним видаленням каміння — декілька годин.
  • Наявність гнучкого уретеронефроскопа дозволяє видалити каміння, яке раніше було недоступне, дозволяє уникнути розрізу в нирці, як це було раніше, гарантує швидке відновлення після операції через відсутність розрізів.

Детально про напрямок урології в Odrex.

Записатись на консультацію уролога ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.