Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
В цьому розділі можуть зустрічатись відверті сцени, зображення ран і хірургічних операцій. Вразливим людям рекомендуємо утриматись від перегляду.

Лікар за 40 хвилин вирішив проблему, на яку пацієнт страждав близько 30 років

Геморой – та хвороба, про яку люди воліють мовчати і погоджуються на лікування лише тоді, коли ситуація вже критична. Так і наш пацієнт Степан протягом 30 років не звертався по допомогу, але настав день, коли стан став вже нестерпним. За складний випадок взявся проктолог вищої категорії Олег Морє. Після операції Степан вирішив, що розкаже свою історію, щоб люди перестали відкладати лікування на потім.

«Вперше хвороба проявилася у 1988 році. Щось заболіло, але було дуже незручно та соромно говорити мамі. І ось воно то з’являлось, то проходило. Я тракторист, водій, далекобійник, комбайнер, зварювальник, токар – до лікаря сходити все ніколи було. І от 7 лютого цього року сталось сильне запалення, я звернувся до медиків. Вісім днів пролежав у місцевій лікарні під крапельницею. Лікар сказав, що потрібна операція, я вирішив їхати в Одесу. І ось 15 лютого мені її провели. Я чудово почуваюся, можу хоч у футбол пограти!»

Олег Анатолійович прооперував Степана в той самий день, коли той поступив у стаціонар Медичного дому.

«Він довго страждав на геморой, до того ж у нього була параректальна нориця. І плюс – ожиріння першої стадії, яке погіршувало протікання захворювання. При гемороїдальній хворобі є таке поняття, як загострення або як його правильно називають – тромбоз гемороїдальних вузлів, тобто утворення згустків крові у вузлах. Такий тромбоз буває трьох ступенів, так от у Степана був найважчий – третій».

Складність ситуації полягає в тому, що через тромбоз є ризик значної крововтрати під час операції. Але працювала злагоджена команда: проктолог Олег Морє, анестезіолог Микола Бєляков та операційна сестра Людмила Омельянчук. Разом вони побороли вже сотні недугів, тож процес був ювелірно точним.

«Некроз гемороїдальних вузлів перейшов на параректальну клітковину, через що розвинувся гострий парапроктит, тобто її гнійне запалення. Ми видалили геморой – і внутрішні вузли, і зовнішні. Також видалили і норицю».

Крім традиційного хірургічного ножа, в Odrex використовуються високотехнологічні інструменти: радіохвильовий та ультразвуковий скальпелі. В нашому випадку вузли видаляли дисектором LigaSure, який дозволяє проводити операції радикально, але з мінімальними крововтратами, швидкою реабілітацією та відносною безболісністю в області післяопераційних ран.

Олег Анатолійович завжди на зв’язку зі своїми пацієнтами. Степан теж періодично йому телефонує, щоб розказати про свій стан.

«Я все життя мучився, взагалі-то я терплячий, але тепер розумію, що дарма. У мене семеро друзів із цим недугом, і це лише ті, хто зізнається. Я їх не те що буду просити, я буду їх змушувати, щоб вони сюди приїхали і зробили операцію!»

Детальніше про проктологію в Odrex

Записатись на консультацію Олега Анатолійовича можна за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.