Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
Особистий кабінет

Малоінвазивна гінекологія. Історія Людмили, пацієнтки хірурга-гінеколога Ольги Куліш

«Odrex недарма називають медичним домом, для мене він став рідним місцем» — ділиться емоціями Людмила Валентинівна, колишня співробітниця нашої клініки. Коли у неї виникла потреба у лікарській допомозі, вона достеменно знала, до кого звернутись.

Ольга Миколаївна Куліш, акушер-гінеколог, хірург-гінеколог, онкогінеколог:

Дуже приємно, що Людмила Валентинівна, яка раніше працювала в нашому колективі, довірила своє здоров’я саме нам! Їй потрібно хірургічне втручання, і нам вдалось знайти оптимальний підхід.

У чому була специфіка ситуації? Під час огляду було виявлено новоутворення правого яєчника 10 см у діаметрі. Дообстеження показало, що пухлина повністю замістила яєчник, збільшувалась в розмірах, провокувала болі, здавлювала сусідні органи. Було ухвалено рішення про операцію.

Становище ускладнювалось тим, що в минулому пацієнтка вже перенесла втручання з приводу міоми матки, проведені відкритим способом, через розріз передньої черевної стінки. Це означало, що ми майже напевно зіткнемось зі спайковим процесом у черевній порожнині, що могло значно ускладнити лапароскопію. Однак малоінвазивний варіант операції мав безперечні переваги: ​​відсутність больових відчуттів після маніпуляції, лише один день госпіталізації, швидке відновлення, чудовий косметичний ефект. Провівши операцію через міні-проколи, ми змогли висікти множинні спайки, а потім видалити пухлину з дотриманням усіх заходів, що перешкоджають поширенню процесу — адже тільки після гістологічного дослідження ми можемо бути на 100% впевнені, що вона справді має доброякісний характер. На щастя, так і виявилось!

Ми хочемо нагадати пацієнткам, які перенесли оперативне лікування на матці та вважають, що проблеми вже позаду, про те, як важливо надалі спостерігати за станом яєчників. Такі пухлини можуть тривалий час ніяк не проявляти себе. Лише дотримуючись рекомендованих гінекологом термінів спостереження, можна уникнути ускладнень.

Людмила Валентинівна, пацієнтка хірургічного відділення:

Відчувши біль, я ні секунди не роздумувала над вибором, оскільки Ольга Миколаївна — це Лікар з великої літери, той фахівець, до якого я завжди прислухалась, працюючи у хірургічному відділенні.

Як тільки я зайшла до неї на прийом і побачила її світлу усмішку, біль начебто відступив! Перед операцією Ольга Миколаївна пояснила всі деталі процедури, але головне — я відчула тепло від того, що мені щиро співпереживають.

Вже наступного дня після операції я могла рухатись, через тиждень пройшли болі, і це попри те, що операція була складною, подвійною. Я дуже задоволена своїм вибором та тим, як проходило лікування. Хочеться подякувати засновникам клініки, де забезпечують таку турботу. Я вдячна долі, що вона мене сюди направила, і я так легко подолала труднощі.

Детально про напрямок гінекології в Медичному домі Odrex.

Записатись на консультацію Ольги Миколаївни Куліш ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.