Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Генеральний директор Медичного дому Odrex Тігран Арутюнян на Великому літньому Medical Business Forum

Зараз Клініка Серця активно працює та допомагає пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями. Але перш ніж розпочати роботу зі створення власного кардіологічного та кардіохірургічного центру, ми зіткнулись з необхідністю визначити стратегію розвитку Медичного дому на роки вперед. Про те, як це було, генеральний директор Тігран Арутюнян розповів 14 липня на Medical Business Forum у доповіді “Визначення привабливої ніші зростання на прикладі Клініки Серця Odrex”.

img_7254

Великий літній Medical Business Forum – це понад 200 учасників, 14 спікерів з Італії, Грузії, України та Росії та виключно корисні доповіді.

Спікери конференції — успішні практики зі сфери медицини, які раді ділитись знаннями: як можна на одній послузі побудувати медичний бізнес, як розвивати персональний бренд лікаря, яким має бути медичний сервіс, як вибирати стратегію розвитку великих медичних центрів. А кожна доповідь — можливість подивитись на приватні клініки під новим кутом та підтвердження того, що українська приватна медицина рухається у правильному напрямку.

Дякуємо учасникам за цікаві питання, а Лію Смекун та команду MBF — за можливість поділитись власним досвідом та чудову організацію форуму.