Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Медичний дім Odrex на бігових змаганнях «ODS New RWY Run 2021»

В неділю, 11 липня, в Одесі пройшли унікальні бігові змагання «ODS New RWY Run 2021». Проходили змагання на новій злітно-посадковій смузі одеського аеропорту, а за здоров’ям та безпекою учасників змагань та глядачів слідкували бригади служби екстреної невідкладної допомоги Медичного дому Odrex.

Захід пройшов під патронатом Одеського міського голови Геннадія Труханова, за участі Міжнародного аеропорту «Одеса» та організації Run Ukraine.

У змаганнях взяли участь 264 бігуна, а всі кошти, зібрані учасниками забігу були передані благодійному фонду «Корпорація монстрів».

Учасники змагань пробігли дистанцію 5 кілометрів, серед чоловіків першим став Олег Цибін з результатом 15 хвилин, 28 секунд, серед жінок — Христина Богомягкова, яка фінішувала з результатом 18 хвилин 3 секунди.

Ми з великим задоволенням підтримуємо спортивні заходи міста та готові надавати допомогу в будь-яких умовах. Дякуємо організаторам за довіру та співпрацю!

Нагадуємо вам, що Швидка допомога Odrex працює у режимі 24/7. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752-9000.