Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Медичні сестри Odrex

Сучасна медична сестра — це висококваліфікований спеціаліст, професіонал з глибокими знаннями медицини, анатомії, хімії, біології, фармацевтики та інших наук. Це душа й рушійна сила Медичного дому та помічник лікаря на всіх етапах роботи.

Медичні сестри не тільки займаються доглядом за хворими та виконанням процедур, призначених лікарем, а є помічниками, психологами, партнерами та порадницями. Їхня праця значною мірою визначає успіх лікування пацієнта.

Медичні сестри супроводжують пацієнтів від самого народження, а у разі необхідності здатні оперативно надати першу допомогу людині, яка перебуває у важкому стані.

Нашим медичним сестрам притаманні такі риси як співчуття, комунікабельність, спостережливість, висока концентрація уваги, гарна пам’ять, зібраність, витривалість, відповідальність, урівноваженість.

На фото: старша медична сестра рентген-діагностичного відділення Яна Монастирська, менеджер з догляду за пацієнтами Наталія Коваль, старша медична сестра Поліклініки Odrex в Южному Шашуба Христина, старший менеджер з догляду за пацієнтами Наталія Чебан, старша медична сестра Поліклініки Odrex в Райдужному Валентина Анісімова, старша медична сестра амбулаторно-поліклінічного відділення Юлія Мороз, старша медична сестра відділення хірургії Вікторія Калюжна, старша медична сестра Приймального відділення Анастасія Руденко, головна медична сестра Ірина Яблонська, старша медична сестра Поліклініки Odrex в Чорноморську Мукасян Ольга, старша медична сестра Поліклініки Odrex на Сахарова Лабунська Ольга, старша медична сестра Центру реабілітації Вікторія Поліщук, старша медична сестра відділення реанімації та інтенсивної терапії Олена Бондар, старша медична сестра відділення онкології та педіатрії Ірина Бочарова, старша медична сестра відділення інтервенційної радіології та УЗД Лариса Чебан, координатор операційного блоку Олег Савелюк, які бажають вам вдалого робочого тижня та здоров’я!

Нагадуємо вам, що записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.